Senukai ir Moki veži – abu vardai Lietuvoje sinonimiški statybinių prekių ir remonto pasauliui. Tačiau kai kalbama apie plastikinius langus, kokia yra šių dviejų gigantų kainų, kokybės ir paslaugų politika? Kuri parduotuvė siūlo geresnį pasiūlymą, kai planuojate investuoti į langus? Šiame straipsnyje išnagrinėsime pagrindinius aspektus, kuriuos verta žinoti, renkantis tarp Senukų ir Moki veži langų asortimento.

Senukai ir Moki veži parduodamų langų palyginimas
Senukai ir Moki veži parduodamų langų palyginimas

 

Senukai ir Moki veži langų palyginimas

Lietuvoje Senukai ir Moki veži žinomi kaip du didžiausi statybinių prekių tiekėjai. Abiejose parduotuvėse klientai gali rasti platų langų asortimentą. Bet kurį iš šių prekybos centrų pasirinkus, pirkėjai tikisi gauti kokybišką produktą. Tačiau, kaip skiriasi jų pasiūlymai?

Kaina

Perkant Senukuose, dažnai galima pastebėti šiek tiek palankesnes kainas, lyginant su Moki veži asortimentu. Tai dažnai paaiškinama nuolaidomis ir akcijomis, kurias Senukai reguliariai vykdo.

Kokybė

Kalbant apie kokybę, abu prekybos centrai didžiuojasi aukštais standartais. Senukai ir Moki veži bendradarbiauja su žinomais ir patikimais langų gamintojais, kurie garantuoja kokybiškas medžiagas ir naujausias technologijas.

Garantija

Nors garantijos laikotarpiai gali kiek skirtis priklausomai nuo konkretaus gamintojo, dažniausiai tiek Senukai, tiek Moki veži siūlo garantijas, trunkančias nuo 10 iki 20 metų.

Paslaugos

Montavimo paslaugos yra neatsiejama dalis, kai kalbama apie langus. Abiejose parduotuvėse pirkėjai gali pasikliauti kvalifikuotais specialistais, kurie atliks montavimo darbus aukščiausio lygio profesionalumu.

Kaip pasirinkti?

Kai renkatės langus savo būstui ar biurui, visada svarbu atsižvelgti į:

 • Kainą: Langai yra ilgalaikė investicija, todėl svarbu rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.
 • Kokybę: Aukštos kokybės medžiagos garantuos ilgaamžiškumą ir funkcionalumą.
 • Garantiją: Ilgalaikė garantija padės būti ramiam dėl ateities.
 • Paslaugas: Profesionali montavimo komanda užtikrins, kad langai būtų įmontuoti teisingai ir saugiai.

Palyginimo lentelė:

Funkcija Senukai Moki vezi
Kaina Pigiau Brangesnis
Kokybė Aukštos kokybės Aukštos kokybės
Garantija 10-20 metų 10-20 metų
Paslaugos Langų montavimas Langų montavimas

Galutinis pasirinkimas priklauso nuo asmeninių reikalavimų, biudžeto ir poreikių. Bet kuriuo atveju tiek Senukai, tiek Moki veži siūlo kokybiškus sprendimus langų rinkoje.

Senukai ir Moki veži parduodamų langų palyginimas
Senukai ir Moki veži parduodamų langų palyginimas

Senukai ir Moki vezi parduodamų plastikinių langų kainų rėžiai

Renkantis plastikinius langus Lietuvoje, Senukai ir Moki vezi yra dvi populiariausios parduotuvės, kurias verta svarstyti. Tačiau kokia kainų politika šiose parduotuvėse ir kaip jie konkuruoja tarpusavyje?

Kainų palyginimas:

Funkcija Senukai Moki vezi
Kaina 500-2000 € 1000-3000 €
Įėjimo durys 500-1000 € 1000-2000 €
Langai 500-1500 € 1000-2500 €
Sklydinės durys 500-1000 € 1000-2000 €

Pastabos:

 • Šie kainų rėžiai yra orientaciniai ir gali skirtis atsižvelgiant į konkretų langų modelį, spalvą, stiklo tipo pasirinkimus, gamintojo kokybės kriterijus ir kitas funkcijas.
 • Senukai dėl savo didžiulio dydžio ir tiekimo grandies yra linkę pasiūlyti daugiau akcijų ir nuolaidų, leidžiančių sutaupyti, ypač kai pirkiniai yra didesni.
 • Moki vezi, nors ir pateikia aukštesnes kainas, dažnai pasižymi aukščiausios kokybės produktų pasiūlymais, tai yra rinkoje žinoma kaip prabangesnė ir aukščiausios klasės prekių tiekėja.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Senukų ir Moki veži parduodamus langus

 1. Kokia yra vidutinė plastikinių langų kaina Senukuose ir Moki veži?
  Atsakymas: Vidutinė kaina gali svyruoti priklausomai nuo langų dydžio, tipo ir funkcijų. Senukai paprastai siūlo pigesnius langus, tačiau Moki veži gali turėti platesnį prabangių langų asortimentą.
 2. Ar abi parduotuvės siūlo montavimo paslaugas?
  Atsakymas: Taip, tiek Senukai, tiek Moki veži siūlo langų montavimo paslaugas.
 3. Kurioje parduotuvėje dažniau būna nuolaidų ar akcijų?
  Atsakymas: Senukai dažnai reklamuoja specialius pasiūlymus ir nuolaidas, tačiau Moki veži taip pat gali turėti periodines akcijas.
 4. Kokia garantija siūloma langams abiejose parduotuvėse?
  Atsakymas: Dažniausiai garantija svyruoja tarp 10-20 metų, priklausomai nuo gamintojo ir modelio.
 5. Kokia yra grąžinimo politika, jei langai nesutinka su mano reikalavimais?
  Atsakymas: Abu prekybos centrai turi savo grąžinimo politiką, todėl prieš perkant rekomenduojama kreiptis į atitinkamą parduotuvės atstovą dėl išsamios informacijos.
 6. Ar abi parduotuvės siūlo individualų langų užsakymą pagal mano poreikius?
  Atsakymas: Taip, abi parduotuvės gali siūlyti individualius užsakymus, tačiau verta patikslinti kiekvienoje parduotuvėje dėl galimų sąlygų ir terminų.
 7. Kuri parduotuvė turi didesnį langų asortimentą?
  Atsakymas: Nors abiejose parduotuvėse yra platus asortimentas, Moki veži gali pasižymėti didesniu prabangių langų pasirinkimu.

Comments are disabled.